15.2.13 לא מהר אבל יותר טוב (הכנה לאליפות ישראל חלק 2) – תחרות מקומית במאגרי מנשה דרום

אני עדיין לא רץ מהר מספיק. זאת עובדה. אני לא מתאמן כמעט על הכושר וזה פאשלה רצינית מצדי. מצד שאני אני מקווה לפצות על רוב הקטע הזה בניווט מדויק וחסר טעויות. תכננתי על להתאמן בשטח הזה כי זה החלק הדרומי של המפה של שבוע הבא.

זינוק ולאט לאט נכנס לניווט. מגיע לתחנה הראשונה בדיוק ובמהירות. תחנה 2 גם פשוטה, מזהה כל כיפה ומגיע בדיוק לתחנה. ל-3 רץ עד לשביל ומשם זה קל. הטעויות מתחילות בדרך ל-4 כשאני לא מצליח לזהות בדיוק אבל מצליח לעמוד בזה. בדרך ל-5 מחליט לתקוף מקרוב לשביל ומגיע טוב, אבל מפספס את השיח ומבזבז זמן יקר שם. ל-6 רץ לא בדיוק בטוח איך אבל מצליח להתאפס ולמצוא את התחנה. 7 קלה, 8 גם ואת תחנה 9 אני רואה מרחוק ומצליח לחזור לזה כמו שצריך. תחנה 10 גם קלה, מכיר את האזור מאימוני עבר, ומגיע ל-10 בקלות אף על פי שהיא לא במקום. את תחנה 11 ראיתי מתחנה 2 וידעתי לרוץ מסביב לסבך. את אאזור 12 אני מכיר אבל מצליח להסתבך באזור התחנה ומרגיש שאני מפספס בגדול אבל מצליח לתקן באמצעות קווי הגובה הברורים. ל-13 נעזר בתחנה 4 ומגיע בדיוק.
תחנה 14 גם קלה, אבל ל-15 מתחיל קצת לחפף. מגיע מהר לשביל אבל סוטה מערבה מדי לכיוון 16. מתקן עם המתקן חשמל, ומגיע. לתחנה 16 מתחיל לרוץ על עיוור ולמעשה מתחיל לחפף – ועם זה מגיעה הטעות של ריצה איטית כי אני לא בטוח איפה אני עד שאני מגיע לתחנה. 17 אני מכיר ולכן אני יודע לאן אני רץ אבל כבר אין לי כוח לרוץ… נותן ספרינט ל-סיום ומסיים עוד אימון.

מסקנות מהניווט:
-הראש חייב להיות בניווט כל הזמן, אי אפשר לחפף לקראת הסוף כי שם הולכות דקות יקרות.
-כושר משתפר אבל לא מספיק עדיין.

שבוע לאליפות הארץ

פוסט זה פורסם בקטגוריה 2012-2013, Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s