בשבחי הדיוק – תחרות מקומית בבית ג'מאל 16.2.13

כל הזדמנות לניווט עדין הוא אחלה הזדמנות לתרגל דייקנות לקראת אליפות הארץ, התחרות הכי חשובה בארץ.

מהזינוק היה לי בראש: "דיוק>מהירות" וככה זה עבד בתחנה הראשונה אליה הגעתי במדויק מפינת היער ללא בעיות. תחנה 2 גם קלה. סוטה קצת מפינת הכביש אבל מזדהה מהר ומתקן. 3 עוברת בקלות בזכות הבתים.
לג 4-3 הוא לג שאני גאה בעצמי כמעט ב-100 אחוז. ביצעתי אותו כמעט מושלם בעייני מלבד באזור התחנה. רצתי מלמטה, ורצתי מהר אבל עם קצת הססנות באזור התחנה, מאבד כמעט דקה אבל מצליח. תחנה 5 אמורה להיות פשוטה אבל מבזבז מלא זמן בלמצוא אותה בלי שום נקודת תקיפה ברורה. תחנה 6 מוכרת ורץ מהר בשדה עד הכביש. מבין שמשם צריך להתרכז ומוריד מהירות. מגיע בדיוק ובלי בעיות. תחנה 7 זכורה לי כבעייתית מאליפות הארץ מלפני שנתיים שם. צוחק לעצמי שזאת הנקמה של איתי על זה שעקפתי אותו בתחנה הזאת. בקושי מגיע לתחנה אחרי התברברות שם. 8 קלה, ול-9 בחירת ציר לא פשוטה. מחליט לנסות לרוץ על סינגל שבכלל כפול ולא קיים, אבל מצליח להסתדר עם גבולות המטעים ומגיע בערך. תחנה 10 מצליחה בגלל המהירות הנמוכה אבל מגיע וממשיך ל-11 מהכביש כי משם קל לתקוף. גם היא נמצאת די מהר. את תחנות 12, 13 מצליח למצוא בזכות נווטים אחרים עקב סינגל לא קיים.
ל-14 מחליט לרוץ מהשביל ומהפינה קל למצוא. ל-15 מחליט לרוץ לאט (גם כי אני כבר עייף לאללה בתחנה הזאת). תופס את הילה שזינקה הרבה לפני. ממשיך בקצב הגרוטאה שלי לתחנה 18 בעלייה הארוכה והמעצבנת. ל-19 סוטה מעט ומחפש תחנה שלי (וננזף ע"י עודד באמצע השטח), ל-20 עולה לאט בסבך אבל מכיר את התחנה משנה שעברה בזכות הנחת התחנות שלי שם. 21 גם קלה, ו-22 נדמה לי שהייתה הרבה יותר נמוכה ממה שצריך. הלג ל-23 מוכר גם הוא מאליפות ישראל מלפני שנתיים. (לא בדיוק בעצם, הלג היה ארוך יותר מזה ונק' הסיום הייתה שונה). מתברבר באזור 23 כשלא מנווט בדיוק. שאר התחנות הולכות לאט ורץ לסיום לעוד ניווט ארוך וקשה.

מסקנות מהניווט:
-דיוק יותר טוב ממהירות.
-לא להתלהב.
-אני חייב לרוץ מהר יותר.

פוסט זה פורסם בקטגוריה 2012-2013, Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s